sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2508129
Kód dod.: 820015
EAN: 5201314185598
 
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne starajúce tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
Str8 Rise sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Rise sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 2001840
Kód dod.: 797339
EAN: 5201314150077
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svěží hlavu tvoří mandarinka, citron a kadramom. V srdci se ukrývá kombinace bylin, melounu a máty. Kompozici uzavírá ambra, cedrové a santalové dřevo.
Str8 FR34K sprchový gél pre mužov 250 ml
Str8
Str8 FR34K sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2100963
Kód dod.: 797329
EAN: 5201314145004
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně kořeněnou vůni s dřevitými tóny, pro muže kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice.
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
9.52 EUR
47.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vonná sviečka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov, provoní váš domov a vytvorí tak príjemnú a uvoľnenú atmosféru.
Fino alobal, šírka 29 cm, sila alobalu 10,5 µ, dĺžka 20 m
Fino
Fino alobal, šírka 29 cm, sila alobalu 10,5 µ, dĺžka 20 m
Kód: 2307192
Kód dod.: 956012
EAN: 5900536352053
 
3.25 EUR
0.16EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný alobal vhodný pre balenie potravín aj využitie pri príprave pokrmov. Zloženie alobalu je z hliníka, alobal je extra silný 10,5 mikrónu. Šírka alobalu 29 cm a dĺžka 20 metrov.
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky pre mužov, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky pre mužov s rýchlym vstrebávaním s obsahom olivového oleja. Namáhané pokožke dodáva intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu. Dobre sa vstrebáva a prináša okamžitú úľavu od pocitu suchých rúk.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mydlo Original, 250 ml
Kód: 2508124
Kód dod.: 820012
EAN: 5201314185093
 
2.80 EUR
9.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona ošetrujúce tekuté mydlo Original s mliekom z bavlníka a panthenolom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Fino
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Kód: 2506504
Kód dod.: 954693
EAN: 5900536263915
 
8.01 EUR
1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné a pevné vrecia na väčší odpad.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.46 EUR
69.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Fino pečiaci papier, šírka 38 cm, rola dĺžka 8 metrov
Fino
Fino pečiaci papier, šírka 38 cm, rola dĺžka 8 metrov
Kód: 70730
Kód dod.: 956050
EAN: 5201314971016
 
1.94 EUR
0.24EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálne pre nízkokalorické pokrmy, kde nie je potrebné mastit formu alebo plech, pečivo a potraviny sa potom jednoducho pripravujú a formy zostávajú čisté.
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semienko, 250 ml
Kód: 2508126
Kód dod.: 820013
EAN: 5201314185178
 
2.80 EUR
9.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona hypoalergénne prípravné tekuté mýdlo Konopné semienko s olejom z konopných semienok a výťažkom z nechtíka lekárskeho.
Str8 FR34K dezodorant sprej pre mužov 150 ml
Str8
Str8 FR34K dezodorant sprej pre mužov 150 ml
Kód: 2101109
Kód dod.: 837153
EAN: 5201314145066
100%
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlouhotrvající tělový deodorant s příjemnou vůní. Charakterizuje nezávislého muže, který s vášní sleduje své sny a chce převzít kontrolu nad svým vlastním osudem.
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Kód: 2210324
Kód dod.: 795395
EAN: 8008970043708
 
9.52 EUR
47.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vonná svíčka TESORI je vyrobená z vysoce kvalitných voskov a esenciálnych olejov a šíri intenzívnu vôňu.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Indulona Original krém na ruky 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruky 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
1.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ruky Indulona podľa originálnej receptúry ponúka regeneračné účinky a zloženie so všestrannou starostlivosťou. Zabraňuje vysušovaniu, vyživuje pokožku do hĺbky, chráni ju pred poškodením vonkajšími vplyvmi a dodáva jej hebkosť.
AKCE
Fino Green Life hadríkov z mikrovlákna recyklovaný, 1 ks
Fino
Fino Green Life hadríkov z mikrovlákna recyklovaný, 1 ks
Kód: 2600339
Kód dod.: 954710
EAN: 5900536337913
 
1.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadřík z mikrovlákien je vhodný pre mokrý aj suchý úklid.
Fino vrecia na odpad s ušami, 35 L
Fino
Fino vrecia na odpad s ušami, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
2.37 EUR
2.38 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrece s objemom 35 litrov
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.